1 / 5
SCOTT - Voltage MX4
9.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.08.2022 20:28

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "

Velosipedot e vo odlicna sostojba
Trkala 26" so solidni gumi
Aluminiumski Ram 18''
Mashinka Shimano 21 brzina
Napraven servis

Tel.za kontakt: 075/ 659-720

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
076967734
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам