1 / 7
Se prodava Hyundai Santa Fe
6.000 €
25.08.2022 00:10

Неготино / Неготино

Марка:

Hyundai

Модел:

Santa Fe

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Hyundai Santa Fe 2.2 crdi 4x4 automatic 2009god. so 7 sedista full oprema nov akumulator gumi odlicni napraven servis kontakt 075 535 602

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Panda
Потврден огласувач
071 626 707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам