1 / 8
Одлично опремен стан блиску до езеро и центар
3.000 МКД
Цената не е фиксна
03.07.2022 11:10

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

51 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Славеј Планина бр 17 стан 10

Се изнајмува нов стан со одлична опрема на убава локација. Само 3 мин од езерото, и 10 мин пешки до центар. Располага со сопствен подземен паркинг. Комплетно опремена кујна, климатизирани 2 соби (дневна и спална), голем брачен кревет (180цм) со ергономска јога, дополнителна голема аголна гарнитура на пуштање во дневната соба, голем LCD smart tv со кабловска и HBO претплата, интернет... Станот има се што е потребно за пократок или подолг престој, машина за перење, сушара, мали апарати (фен, пегла и слично). Цената не е фиксна и зависи од должината на престој и перидот во кој се резервира (во или вон сезона). Јавете се за повеќе информации.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Ѓорѓи
Потврден огласувач
+38975585505
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам