1 / 1
VW GOLF 4 1.9 TDI 075-331-545
50 €
03.07.2022 12:39

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam polovni delovi za Golf 4 dizel. Informacii na tel. 075-331-545 Zoki Vinica

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoki
Потврден огласувач
075331545
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам