1 / 1
Prodavam drvena sobna vrata
1.500 МКД
Цената не е фиксна
16.10.2022 11:23

Куманово / Куманово

Prodavam sobna vrata
Dimenzii:
200х74cm
plus 10cm Kasa
Cenata ne e fiksna

Broj za kontakt
078/261-242 - Vladan

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
0000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам