1 / 3
Polar bikes
230 €
03.07.2022 15:53

Кисела Вода / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Polar grazia

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

CİHAN EFE
Потврден огласувач
070227440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам