1 / 1
Samsung Galaxy A33 Nov Neaktiviran
15.990 МКД
23.09.2022 12:23

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

A33

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Samsung Galaxy A33 5G
Nov,Neaktiviran
Mozi da se vidi na lice mesto
-Za drugi gradovi dostava preku Kargo ili Brza Pratka

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Потврден огласувач
077511557
Испрати Е-маил до огласувачот

Apple iPhone 8 Plus So Fabricka Folija Bukvalno Nov

369 МКД

iPhone 12 128GB Kako Nov Garancija Vili Mobile

549 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам