1 / 4
Agregat/Generator GENESAL 500KVA
По Договор
28.08.2022 16:08

Куманово / Куманово

Agregatot e shpansko proizvodstvo i e vo odlicna sostojba.
Informacii samo na telefon +389 70 236 013

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
070668840/071363270
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам