1 / 10
PRODAVAM VELOSIPED SCOTT ADVENTURE FULL SHIMANO SISTEM 26''
15.500 МКД
Цената е фиксна
18.500 МКД
11.03.2023 11:00

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

26 "

PRODAVAM VELOSIPED S C O T T ADVENTURE PURGATORY PERFORMANCE INOVATION OUVER SIZE CUSTON TUBING EXPLORER CONCEPT PRO SPEC MOUNTAIN LIGNT GEOMETRY CRMO TANGE PLAIN GANGE TUBING, CONFORME AUX EXIGENECES DE SECURITE CORESPONDS TO SECURITY STANDART FUL SHIMANO SISTEM, 21 SPEED 3X7 PRENOS ZAPCANICI MENUVACI, TPTRONIK SHALTERI SHIMANO ALTUS I ACERA X, FELASTOMER SPRING SUSPENSION RST TELESKOPSKA VILUSKA V-BRAKE KOCNICI I ALUMINSKI RACKI SHIMANO, 26-KA ALUMINSKI BANDAZI I GLAVCINI I ORGINALNI NOVI GUMI, VELO GEL TECH SEDISTE MALKU VOZEN KOMPLETNO FUNKCIONALEN EXTRA SOSTOJBA MADE IN USA ! ! !

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

BMW
Потврден огласувач
070233909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам