1 / 8
Yamaha RX-497 — stereo reciver
5.000 МКД
03.07.2022 20:32

Струмица / Струмица

Pojacaloto e odlicno zacuvano i ispravno.
So moknost od 75w na 8 oma.
Ima izlez i za aktiven vufer.
Daljinsko nemam

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

vasko
Потврден огласувач
070563632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам