1 / 4
Се продава велосипед “EN”
7.000 МКД
05.10.2022 08:02

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Се продава велосипед “EN” произведен во Швајцарија. Комплетно од алуминиум со “Shimano” опрема, “Tektro” кочници и Zac19 Al бандаши. Големина на тркало 26 цола. Брзини 3x8. Се е во функција, без ниту една мана.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Томе
Потврден огласувач
078234226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам