1 / 2
Fasadi od mermer i granit / Фасади од мермер и гранит
800 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
04.07.2022 00:11

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Fasada od mermer i granit vo tehnika na mozaik.
Фасада од мермер и гранит во техника на мозаик.

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070651534
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам