1 / 3
MASINI ZA DRVO I MERMER
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.07.2022 00:26

Прилеп / Прилеп

prodavam:
- masina kombinirka za drvo 5 operacii
- torno za stolbcinja i sukala
- CNC masina za obrabotka na mermer i granit BRETON

site vo ispravna sostojba

Toni 078 308 777

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Toni Risteski
Потврден огласувач
078308777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам