1 / 6
Gumi letni 325 35 20 / 285 40 20 letni Pirelli BMW Mercedes
250 €
Цената е фиксна
20.11.2022 11:46

Велес / Велес

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

285

Висина:

40

Дијаметар:

20

Se prodavaat gumi Pirelli letni super gumi izvadeni od BMW X5 .. Predni so zadni
Predni 285 40 20
Zadni 325 25 20
Cena: 250 evra komplet za site cetiri
Tel: 071682777

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071682777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам