1 / 1
ORMAN ZA STRUJA..
2.000 МКД
05.06.2023 22:24

Гази Баба / Скопје

Prodavam orman za struja.
Od golemite... 2000.den..
NE e Skapan, Socuvan e.
078.511780
078511780

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Останато

Се продава од:

Gjoko Gjoko
Потврден огласувач
071520220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам