1 / 5
CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI 2008
2.500 €
08.08.2022 09:28

Тетово / Тетово

Марка:

Citroen

Модел:

Xsara Picasso

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e vo dobra sostojba. 1.6 dizel. Registriran do 02.2023. Panorama. Klima. Za poveke na tel. 070593086

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gz
Потврден огласувач
070593086
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам