1 / 7
Prodavam Hamachi Chopper
1.300 €
04.07.2022 10:20

Виница / Виница

Марка:

Останати марки

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2010

Модел:

Hamachi Chopper

Prodavam Hamachi Chopper 250cc so pominati 4.500 km kako nov..
Cenata ne e fiksna za povekje info na: 075/993/539

Lokacija: Kocani, Orizari

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078813635
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам