1 / 6
Ford escort 1.6l
31.000 €
Цената не е фиксна
04.07.2022 13:44

Виница / Виница

Марка:

Ford

Модел:

Escort

Година:

1982

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

58 kw / 79 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

ford escort 1.6l
radio

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070708530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам