1 / 5
Se prodavaat trokrilni, drveni prozori
1 €
27.09.2022 08:37

Гази Баба / Скопје

Se prodavaat 6 kom. drveni prozori zastaklenini dosta socuvani, prozorite se trokrilni so dupli krila.
Dimenzija 160x120cm, tri prozori imaat i plasticni roletni.

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Milorad
Потврден огласувач
078625450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам