1 / 4
Kotel za parno na drva TVT Boris Kidric Maribor
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2022 13:24

Охрид / Охрид

Se prodava 35kw kotel na drva koristen nekolku sezoni ama ne e rabotan preku 20 god. Cena po dogovor

Tel. 077 503 440 Jovan

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
077503440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам