1 / 7
Bmw x3 X-Drive 3.0d
6.500 €
Цената е фиксна
04.07.2022 15:31

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

X 3

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Bmw x3 X-Drive 3.0d Vo top sostojba

Registiram servisiran moit da se probat kaj sakate

7500e za zamena

Kontakt: 078 825 762

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

edit
Потврден огласувач
071603124
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам