Се купува мал плац
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.07.2022 15:34

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Мал плац по разумна цена со чист имотен лист од 200 до 400 м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам