1 / 4
Радишани кука 270м2 на плац 830м2 самостојна
1 €
19.12.2022 11:13

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

270 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

830 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2009

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

РАДИШАНИ

923...Партенон Невижности продава кука самостојна во Радишани во близина на ресторан олимпија. Површина 270м2 подрум, гаража, приземје и кат. приземје дневна кујна трпезарија, бања и една спална, втор кат три спални и бања поврзано со внатрешни скали.Градена 2009година..целиот плац е 830м2 ...цена 165000 еу
Повеке информации на 071/257-405

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Partenon Nedviznosti
Mito Hadzi vasilev Jasmin br. 42, ili Kiril i Metodij br 42, sproti ramstore mall
Потврден огласувач
071257405
Испрати Е-маил до огласувачот

ВОДНО СПРОТИ КЛИНИКА ЛОКАЦИЈА СОА1 МАРКИЦА

1 €

Тафталиџе 2 барака на плац 338м2 на агол

220000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам