1 / 8
Tocaci Velosipedi
1 €
19.07.2022 13:00

Бутел / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

25 "

Se prodavaat evtino tocaci eden zenski i eden maski vo ispravna sostojba zeleniot e donesen od Germanija.Za poveke info na 077/605-253

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Tocak
Потврден огласувач
077605253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам