1 / 12
Se prodava Nov stan
70.000 €
19.07.2022 13:00

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

64 m²

Греење:

Нема

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Запад

Адреса:

Naselba 8Noemvri

Stanot se naoga vo novata zgrada na Niko Home ne e vseluvan se prodava poradi selenje vo stranstvo

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Suzana
Потврден огласувач
078393841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам