1 / 12
Apartmani vo Radozda
1 €
26.07.2022 10:52

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

45 m²

Број на соби:

2

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Vila Srna apartmani so pogled na ezero kompletno opremeni ,kujna , tv, wifi

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Saso
Потврден огласувач
070269626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам