1 / 3
Deloven Prostor Mislesevski pat
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.09.2022 10:13

Струга / Струга

Квадратура:

140 m²

Греење:

Струја

Se izdava deloven prostor od 140m2 na mislesevski pat, pogoden za sekakva namena. Se iznajmuva celosno, na polovina ili po potreba. Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Blagoja
Потврден огласувач
072244049
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам