1 / 5
YAMAHA XMAX 250 2015 MOMO DESIGN
4.350 €
02.12.2022 16:25

Велес / Велес

Марка:

Yamaha

Вид:

Скутер

Година:

2015

Модел:

XMAX 250 MOMO DESIGN

Километри:

25000

YAMAHA XMAX 250 2015 MOMO DESIGN MOTOROT E BUKVALNO KAKO NOV VO PERFEKTNA SOSTOJBA SERVISIRAN POVISE INFORMACII NA TEL: 077849416/ 078260926

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

MARJAN
Потврден огласувач
078250926
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам