1 / 12
Се продаваат машини за печатење
300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.01.2023 12:45

Штип / Штип

Продавам различни видови на машини и друг вид на опрема за печатење.

1. Четворобоен професионален карусел со дополнителни даски (се ротираат и ситата и даските). Машината е во функционална состојба. Заедно со машината има сита и бои.
Цена- 550 евра.
2. Универзална глава за сито печат со вакум маса 50x70 цм. (home made). Машината е во работна состојба.
Цена - 150 евра.
3. Вакуум копи рам (за плочи или сита), во работна состојба, формат Б2.
Цена - 50 евра
4. Офсет машина Dominant 712 формат A2, во работна состојба.
Цена 500 евра.
5. Офсет машина Dominant 414 формат 38*28 цм, во работна состојба.
Цена 450 евра.
6. Бигувалка (перфорирка), влез A2, во работна состојба.
Цена 400 евра.
7. Штанц Grafopres формат 38*28 цм, во работна состојба. Машината е на палета.
Цена 500 евра.
8. Нож MAXIMA влез 105 цм, воздушна плотна, со две резервни сечила во работна состојба.
Цена 2000 евра.
9. Преса за текстил (за трансфер на пластизоли, сублимација или бои на водена база) со дотатоци за чашки, чинии, капи. Комплетот е како нов. Цена 300 евра.
10. Рачна ќошкара, во работна состојба.
Цена 60 евра.
- Рачни хефталки, рачна бигувалка, машина за укоричување со пластични спирали, хоби биндерка, за резервни делови филмарици LINOTRONIC 300 и PANTHER PLUS и развивачка за филм AGFA

Машини се исправни, можат да се видат во секое време и се наоѓаат на приземје достапно за утовар.
Цените се предмет на договор со поволност доколку се купат сите машини заедно.

Информации на телефон - 075 264 592

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Се продава / Можна е замена од:

Milenkoski danco
Потврден огласувач
075264592
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам