1 / 2
Se prodava krevet vo odlicna sostojba
4.000 МКД
19.07.2022 07:06

Битола / Битола

Se prodava krevet so dimenzi 206x90cm vo odlicna sostojba komplet so joga ima prostor za dogovor okolu cenata kreveto e so debela iverica dupla

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075814720
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам