1 / 7
OTKUP NA SITE KAMIONI!
8.008 €
08.11.2022 15:37

Куманово / Куманово

OTKUPUVAME KAMIONI !!
Mercedes benz 2628,2629,2635,i drugi
Mercedes benz 1213,1217,1419,1417.1626,1628,1928 i drugi
Mercedes benz actros 1840,1843,1848idrugi
Daf cf xf 380,430,480 idrugi
Iveco euro star euro tech 380,420 idrugi
Man 422 403 idrugi + kiper 3 osovinac i drugi 24 362
+Man tga 410 430 samo manuelni
PLATIME SAMO KESH
ZA POVISE INFO
0038970211082 VIBER/WACAP
INBOX

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Berat
Потврден огласувач
070211082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам