1 / 12
ДАРМА ДОМА издава нов стан на Водно !
1.400 €
14.03.2023 09:45

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

118 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан на Водно во ПАНОРАМА РЕЗИДЕНС поседува 115 м2, 4 соби, ДНЕВНА И 3 СПАЛНИ, со 2 бањи, балкон со преубав поглед, греење на сопствено парно + инвертер клими, на 5 кат со лифт, нова градба, наместен со нов мебел, нова кујна со апарати, 2 паркинг места, вселив веднаш...


цена - 1400 евра


шифра 26678


контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош
Потврден огласувач
078/219-508
Испрати Е-маил до огласувачот

ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Дебар Маало !

350 €

ДАРМА ДОМА издава нов 4_собен стан во Карпош !

350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам