1 / 8
Winspace T1300 Aero
По Договор
01.06.2023 19:06

Куманово / Куманово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Winspace T1300 Aero (Full Carbon - Toray High Mod)
Sram Force 2x11 grupa ( 53-39 / 11-28 - Sram Red cassette )
Golemina 54cm (seat tube)
Velosipedot e vo perfektna sostojba !
Moze da se vidi i proba vo Kumanovo ili Skopje, za poveke informacii slobodno kontaktirajte me na 078432194

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
078432194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам