1 / 4
Gradezna parcela od 1358m2 vo blizina na gradinkata na Potok
600.000 €
05.07.2022 09:54

Тетово / Тетово

Квадратура:

1358 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava parcela vo Tetovo vo blizina na gradinkata na Potok.

Parcelata ima vkupna površina od 1358m2, istata e gradežna i ima pristap do voda, struja i pat 💡🛣💧

Ima tri markici za gradba (pr + 2kat + po).

💶 Cena: 600.000 evra.

Za povekje informacii, obratete se na:

📲 Filip 077/641-410

📲 Stefani 071/345-955

🔐 Šifra: 336

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Imot od 16000m2 vo selo Radiovce

280000 €

Parcela-niva od 2506m2 vo s.Tearce

7500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам