1 / 8
Kukјa od 137m2 vo Tetovo vo blizina na restoran BELA MIA
65.000 €
09.08.2022 10:22

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

137 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

94 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

🏡 Se prodava samostojna-semejna kukјa od 137m2 vo Tetovo vo blizina na restoran BELA MIA.

Kukјata raspolaga so podrum od 34m2, prizemje od 50m2, kat od 53m2 i gi ima slednite prostorii:

🛋dnevna soba
🍴kujna so trpezarija
🛏dve spalni sobi
🛏detska soba
🛁toalet
🌅terasi
-tri podrum prostorii

Vkupnata površina na parcelata iznesuva 143m2, a dvorot zafakјa površina od 94m2.

💶Cena: 65.000 evra.

Za povekјe informacii, obratete se na:

📲Filip 077/641-410

📲Stefani 071/345-955

🔐Šifra: 337

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukјa od 155m2 vo Ohrid

200000 €

Se prodava kukja vo Tetovo

280000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам