1 / 11
SOBI APARTMANI STUDIJA OHRID
По Договор
18.08.2022 13:38

Охрид / Охрид

Квадратура:

180 m²

Греење:

Нема

Se izdavaat dvokrevetni, trokrevetni i cetirikrevetni sobi, dva apartmani i edno studio, smestuvanjeto e vo kuka opremena so mini kujna, wifi, kabelska televizija vo sekoja soba privaten parking 4terasi i golem dvor so park , kukata e na odalecenost od centar na 700metri od ohridska banka

kontakt: 075942794

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Потврден огласувач
077829009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам