1 / 6
FREZA ZA ZA DRVO 350 EVRA
350 €
05.07.2022 11:05

Куманово / Куманово

FREZATA E ISPRAVNA, SE PRODAVA BIDEJKI E VISOK,NE SE KORISTI.CENA 350 EVRA.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Onlline
Потврден огласувач
070822920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам