Пица Мајстор
1 €
Цената не е фиксна
03.10.2022 12:25

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Доволни

Ресторан во Центар, Плаза де Торос, има потреба од пица мајстор со работно искуство.

Плата по договор

Контактирајте не секој работен ден од 08:00 до 16:00 на 02/3123 167

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Plaza de Toros
Потврден огласувач
3123167
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам