1 / 9
Scott voltage 20"
7.000 МКД
8.000 МКД
14.09.2022 08:12

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

Останато

Tocaceto e vo top sostojba

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Pavle
Потврден огласувач
0038971894947
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам