1 / 12
SE IZDAVAAT NOVI APARTMANI
1 €
09.01.2023 10:33

Охрид / Охрид

Квадратура:

25 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Se izdavaat novi apartmani vo stariot del na gradot so prekrasen pogled , na 1 min. Od se: centar , pristaniste , plaza
Klima,wi-fi,frizider,tv...

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Ljupco
Потврден огласувач
078261482
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам