1 / 7
TGB Blade 525cc 4x4
1 €
Цената не е фиксна
22.02.2023 12:14

Велес / Велес

Марка:

TGB

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2010

Модел:

Blade 525 4x4

Километри:

5000

TGB Blade 525cc 4x4 kako novo stranski dok

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

MOBIL EM
Akademik Penčo Davčev
Потврден огласувач
070663601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам