1 / 12
Се издаваат Апартмани
1 МКД
Цената е фиксна
17.09.2022 20:23

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

42 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2019

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Охрид

Се издаваат апартмани на различни локации во Охрид и Пештани.
Доколку сакате да го помините одморот во чиста пријатна атмосфера повелете контактирајте не, за било какви информации ви стоиме на располагање.

071 787676
071 787676
071 787676

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

/00/00/00/00/
Потврден огласувач
070746521
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам