1 / 6
Vw golf 5
5.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.07.2022 16:04

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava vw golf 5 1.9tdi, 90 ks
2005ta godina.
210 000km so servisna istorija,
Bez farbani delovi i udari.
Klima, novo dvd so navigacija.
17' bandazi so novi gumi.
Sega smenet set za kocenje.
Bez zameni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Златко
Потврден огласувач
071692205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам