1 / 6
Busenje Bushenje бушење so Kruna Круна
1 €
22.09.2022 11:41

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Busenje otvori so dijamantska kruna od f-40 do f-300 vo bilo koj vid na materijal brzo navremeno .

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Се продава од:

Vodovod
Потврден огласувач
078572873
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам