1 / 12
Се издава стан за туристи во текот на летниот период.
1.600 МКД
Цената е фиксна
22.09.2022 18:12

Струга / Струга

Број на соби:

3

Квадратура:

58 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

ЈНА/ Петре Ѓончески Гиле- Струга

Се издава трособен стан за туристи во Струга.
Има сопствен паркинг.
Се наоѓа на 300 метри од плажа и центар или 5 мин пешачење.
Подетални информации на тел: 070609920

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Маја
Потврден огласувач
070609920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам