1 / 1
ИМПЕРИЈА – Станови во градба
1.050 €
29.11.2022 21:41

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

43 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

ohrid

Шифра Б 110/2
Се продаваат станови во градба со површини од 37,39,40,43,45,47,50,54,62м² со распоред –дневна со трпезарија и кујна,спална соба,купатило,тераса и станови со површина 68,72м² со распоред –дневна со трпезарија и кујна,2 спални соби,купатило,тераса и станови со површина 75,81м² со распоред –дневна со трпезарија и кујна,3 спални соби,купатило,тераса
Становите се на различни катови,зградта поседува лифт и паркинг простор.
Станот се наоѓа во населба Билјанини Извори.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Нови станови

0 €

ИМПЕРИЈА – Стан 49м²

48500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам