1 / 6
Citroen Xsara 1.9d registrirana
950 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.09.2022 18:53

Неготино / Неготино

Марка:

Citroen

Модел:

Xsara

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Citroen Xsara .Registrirana do 02/2023.Obicen dizel. Mnogu mala potrosuvacka . Kolata e so zabeleski, zatoa e taa cena.Mozna zamena -ponov avtomobil .

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

toni
Потврден огласувач
075354416
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам