1 / 12
VW GOLF 7 1.6 TDI 81kw 136.000km. 2016god. "AVTOCENTAR"
12.500 €
26.09.2022 10:03

Тетово / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

VW GOLF 7 1.6 TDI 81kw
Proizveden 12. 2015god.

Pominati 136.000km.
( so servisna kniska )

Maksimalno socuvan .

* Reg. do 7. 6. 2023god. *

Cena : 12.500eu.

Tel. : 071796007
Viber : 070329480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC " AVTOCENTAR " TETOVO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам