Се продава градежна парцела во с. Долно Оризари - Битолско
1 €
Цената не е фиксна
21.04.2023 18:45

Битола / Битола

Квадратура:

1061 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежна парцела од 1061м2 во с. Долно Оризари Битолско. Парцелата се наоѓа на поволна позиција со излез на асвалтен пат и со решени урбанистички и катастарски согласности.
Тел. за контакт : 072 264 956 - Благоја

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Благоја Стојановски
Потврден огласувач
072264956
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам