1 / 5
Opel vecta
1 €
22.09.2022 16:48

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1997

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava opel vectra B 1.8 benzin vo super sostojba napraven kompleten servis registrirana vo vozna sostojba pali vozi
Cena po dogovor
Info 078 259 167

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
078223197
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам